Jasełka 2022

Relacja fotograficzna z Jasełek 2022

 

Maryja – Agnieszka Mrożek

Józef– Szymon Nawrot

Archanioł Gabriel – Natalia Surma/Aleksandra Świątko

Zastępy Aniołów:, Tomasz Zachara, Zuzanna Górczyk, Bartłomiej Bujak, Emilia Mika

Lucyfer: Marcin Gubała

Sztab Diabłów: Joanna Cuper, Julia Kursa, Klaudia Kupiec, Kacper Leśniak, Kacper Hebda, Natalia Dębowska, Zofia Tuleja, Gabrysia Oberwan, Gabriela Krawczyk, Wiktoria Krawczyk, Wiktoria Guściora, Krystyna Dzik, Jakub Zając, M. Jędral, M. Pawłowska

Pastuszki: Jakub Jacewicz, Kamil Wilk, Jakub Krawczyk, Marcel Czyszczoń, Dominik Limanówka,

Herod: Maciej Moskała

Trzej Królowie: Krystian Kucharski, Olaf Raczyński

Śmierć : Michał Kruczek

Dźwięk: Mateusz Gondek, Krystian Trojak

Światło: Piotr Sobczyk, Tymoteusz Pelc

Technik sceny: Mateusz Walicki

Promocja wydarzenia, foto, film: Jakub Walasik , Kacper Słowik, Patryk Wojtowicz

Scenariusz i reżyseria: Małgorzata Mikołajek, ks. Bartłomiej Grociak

Scenografia i stroje : Aneta Grabowska , Joanna Świątkiewicz, Aleksandra Tomczykiewicz, Agnieszka Markiewicz (1b pracownia fryzjerska), Martyna Mikołajczyk, Julia Stawarz, Małgorzata Sowińska, Julia Pieprzyk

Uczniowie biorący udział w zajęciach artystycznych: Dagmara Wrona, Dziedzic Gabrysia, Helena Wilkońska, Gabrysia Mętel, Rozalia Gacek, Julia Kurowska, Wiktoria Nowak, Wiktoria Kawala, Karolina Porąbka

Szczególne podziękowania za pomoc w realizacji projektu

Dj Zobul- Piotr Dębiec , OSP Gdów


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content