Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15 października w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji. Gościliśmy w naszych murach Starostę Wielickiego Pana Adama Kociołka. Po uroczystym ślubowaniu klas pierwszych moc życzeń popłynęła od uczniów w stronę Dyrekcji, Wychowawców, Nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie Pani Dyrektor Aneta Stanisz wraz z Panem Starostą życzyli Nauczycielom i Uczniom sukcesów i wytrwałości oraz wręczyli nagrody najbardziej zasłużonym Profesorom. Krótki montaż słowno-muzyczny przygotowały klasy szkoły branżowej 1SBa i 1 SBb. Po części oficjalnej zaprezentowała się klasa 1T, która przedstawiła krótką historię życia polskiej szkoły na przestrzeni lat. Na końcu zaprezentował się Samorząd Uczniowski, który wzbudził emocję teleturniejem „Szkolna Familiada”, w którym walczyła dzielnie Pani Dyrektor Aneta Stanisz i Pan Dyrektor Leszek Kośmider. Walka była ekscytująca i wzbudzała wiele śmiechu i gromkich braw.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content