Każdy koniec daje szansę na nowy początek – pożegnanie maturzystów 2019

Błękit nieba, słońce i letni wiatr – w takiej atmosferze Zespół Szkół w Gdowie żegnał dzisiaj maturzystów klasy III LO i IV Technikum. Uczniowie klasy II LO i III Ti przygotowali akademię podczas której, wszyscy Absolwenci i Nauczyciele mieli okazję wspomnieć minione lata w szkole, uśmiechnąć się i wzruszyć. Początek uroczystości to przede wszystkim słowa pani Dyrektor Anety Stanisz skierowane do Maturzystów „Spełniajcie Swoje marzenia, bądźcie szczęśliwi, róbcie w życiu to, co jest Waszą pasją”. Pani Dyrektor podziękowała również nauczycielom i wychowawcom za ich trud i pracę z młodzieżą oraz wręczyła Maturzystom nagrody i listy pochwalne za ich sukcesy w nauce, sporcie oraz zaangażowanie w życie szkoły i klasy. Wszyscy mieli okazję obejrzeć krótki film, w którym młodzież wspominała swój czas spędzony w szkole, wychowawców i nauczycieli. Krótki konkurs wśród uczniów i wychowawców przyniósł chwilę dobrej zabawy. Ostatnim akcentem uroczystości były podziękowania Absolwentów dla Dyrekcji, Wychowawców i Nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły za oddany im czas, energię i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy i wychowanie.
Po wspólnym zdjęciu, Maturzyści udali się wraz z Wychowawcami do klas na swoją ostatnią lekcję wychowawczą. Ale niech zostanie ona słodką tajemnicą…

Kochani Absolwenci Zespołu Szkół w Gdowie, życzymy Wam wielu sukcesów, spełnienia ambitnych marzeń i nie zapominajcie o nas.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content