Brawo dziewczęta!

7 lutego bieżącego roku dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Wieliczce. W zawodach brały udział zawodniczki z 5 szkół powiatu wielickiego a mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta zaciekle walczyły i udało się im ponownie zdobyć złoto !!! Były nie do pokonania ! Straciły tylko jedną bramkę w całym turnieju.

Mocno gratulujemy całemu zespołowi – Zuzi Węglarz, Agnieszce Wcisło, Beacie Korcie, Wiktorii Kubik, Natalii Sobczyk, Wiktorii Pieprzyk, Iwonie Kalembie, Aleksandrze Sala, Ewelinie Kaciczak oraz Żanecie Studzińskiej.

Wygrane zespoły otrzymały puchary natomiast wszystkie drużyny dostały również pamiątkowe dyplomy.

Turniej przebiegał w miłej atmosferze, której towarzyszył sportowy duch walki.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content