Konkurs fotograficzny „Ubierz się w książkę”

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

„Ubierz się w książkę – czyli sleeveface w bibliotece szkolnej”

„Sleeveface” to oryginalny sposób robienia zdjęć z wykorzystaniem książek, a dokładniej fragmentu okładki. Wystarczy dopasować strój, fryzurę, pozycję ciała do obrazka, który widnieje na okładce wybranej przez Was książki i zrobić zdjęcie ( zainspirujcie się zdjęciami znajdującymi się w Internecie).

Każdy uczestnik lub zespół 2- osobowy wykonuje jedno zdjęcie. Prace konkursowe (fotografie) należy wydrukować na papierze w formacie 30×40 cm (fotografia nie może zawierać dodatkowych elementów, takich jak ramka, data itp.) i przynieść do biblioteki oraz przesłać na adres e-mailowy: bibliotekazsgdow@wp.pl do 15 listopada 2019 r.

Zapraszamy wszystkich kreatywnych uczniów naszej szkoły do przyłączenia się do konkursu- wykonania twórczego i zaskakującego sleeveface. Dla uczestników przewidziane są ATRAKCYJNE NAGRODY min. KARNETY OPEN I WEJŚCIÓWKI na siłownię.

W poszukiwaniu zgrabnych książek z fotogenicznymi okładkami oraz po szczegółowe informacje zapraszamy do biblioteki szkolnej.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content