Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu dzisiejszym odbyły się w Wieliczce Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Po zacieklej walce Nasi chłopcy zajęli II miejsce. Zabrakło 2 punktów w Ti breaku do zakwalifikowania się na zawody wojewódzkie…Bardzo dziękujemy całemu zespołowi za wspaniały mecz finałowy, bardzo widowiskowy i naprawdę na wysokim poziomie! Gratulujemy!! Nasze dziewczęta nie zajęły podium ale na drugi rok będzie lepiej 😘Dziewczyny Wam też dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły. Skład zespołu dziewcząt: Anna Mrożek, Gabrysia Piech, Gabrysia Krawczyk, Wiktoria Krawczyk, Natalia Surma, Zuzanna Górczyk, Aleksandra Świątko, Emilka Mika. Skład zespołu chłopców: Patryk Jędral, Tomasz Zachara, Jakub Zając, Kacper Dulik, Marcin Gubała, Marcin Popiela, Maksymilian Cygan, Hubert Irzyk, Szymon Szaron , Kacper Józkowicz ,Kacper Florczyk, Marcel Bogusławski .Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content