Integracja klasy 1B i1S.

W miły wrześniowy dzień my uczniowie klasy 1B oraz 1S, wybraliśmy się wraz z opiekunami Panią Jadwigą Babral i Anetą Grabowską na swoją pierwszą, w nowej szkole, wycieczkę. Udaliśmy się do parku trampolin. Doskonale bawiliśmy się w basenach z gąbkami, poduchami, graliśmy w zbijaka i wiele więcej. Rozwijaliśmy umiejętność współpracy i uczyliśmy się jak aktywnie i sportowo spędzać wolny czas. Następnie pojechaliśmy do kina na piękny film „Johnny” oparty na prawdziwych wydarzeniach. Historia opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego bardzo nas wzruszyła i zainspirowała do wielu przemyśleń. Wycieczka integracyjna była bardzo dobrym pomysłem. Z utęsknieniem czekamy na następną!!!!!!!Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content