Zbliżamy Pokolenia

W ramach ogólnopolskiego projektu Zwolnieni z Teorii grupa projektowa młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Gdowie realizując projekt społeczny pod hasłem „Zbliżamy Pokolenia” – dnia 15 lutego 2020 r. zaprosiła do Centrum Kultury w Gdowie dziadków, rodziców i dzieci na warsztaty dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze, pierwszej pomocy, ochrony przed oszustami. Dzieci miały możliwość wraz ze strażakami zobaczyć od środka wóz strażacki i jego wyposażenie, w ramach pierwszej pomocy ratowały „poszkodowaną rowerzystkę”, czy wykonywały resuscytację na fantomie. Był też czas na gry i zabawy.  Był to również dzień, w którym zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego dla dzieci „Jesteśmy widoczni, jesteśmy bezpieczni”. Nasze spotkanie zakończyliśmy rodzinnymi zdjęciami, które zostaną wręczone podczas kolejnych warsztatów.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom: Urzędowi Gminy w Gdowie , Centrum  Kultury w Gdowie, Portalowi Mój Gdów, Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdowie,  Firmie Sprito.pl, Firmie ABC, Firmie Piccolo, Firmie Mix, P.H.U Makros, PHU Kruszyna Handel Hurt i Detal Art. Przemysłowymi, Firmie ,,Śpioszek”, Firma PHU „Jędruś” Beata Mucha, Panu Wojciechowi Szewczykowi i dwóm anonimowym sponsorom. Dziękujemy również za wsparcie techniczne i mentalne pani Joannie Świątkiewicz i Mateuszowi Kalecie.

Zapraszamy całe rodziny na kolejne warsztaty w ramach projektu „Zbliżamy Pokolenia” dnia 14 marca 2020 r. do Zespołu Szkół w Gdowie. Podczas spotkania zaplanowane jest wspólne robienie sałatek pod okiem dietetyka i pań z Koła Gospodyń Wiejskich.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content