Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej w Niepołomicach

Wczoraj i dnia dzisiejszego odbyły się w Niepołomicach Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej. Turniej rozegrany został systemem ,,każdy z każdym” w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta zdobyły II miejsce natomiast drużyna chłopców zajęła miejsce III. Wszystkim mocno gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie Szkoły!:)

Drużyna dziewcząt: Julia Jakóbczyk, Kamila Tabor, Kamila Potrzeba, Wiktoria Pieprzyk, Ania Mrożek, Milena Baran, Karolina Górka, Amelia Dziób, Natalia Sobczyk, Ewa Główczyk.

Drużyna chłopców: Wojciech Szostak, Adrian Orzechowski, Adrian Sporysz, Oskar Stokłosa, Kacper Paduch, Damian Nowak, Kacper Dulik, Patryk Kaja, Jakub Kołodziej, Jakub Bezdyk, Adrian Permus, Bartek Kica.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content