Wizyta uczniów Szkoły Podstawowej w Gdowie

„Wybór Szkoły – Wybór Zawodu” z takim hasłem uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Gdowie przybyli do Zespół Szkół w Gdowie. Młodzież uczestniczyła w zajęciach różnych typów szkół – liceum, technikum i szkoła branżowa. Każdy z uczestników wizyty miał okazję zobaczyć jak wygląda nauka w pracowni fryzjerskiej czy informatycznej oraz na czym polegają zajęcia z geografii w terenie. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję porozmawiać nie tylko z nauczycielami, pedagogiem czy doradcą zawodowym, ale i naszymi uczniami, którzy zapewne najlepiej wyjaśnili na czym polega nauka w szkole średniej i jak ważne jest dokonanie właściwego wyboru szkoły. Nasi Goście mieli okazję zobaczyć nową, dobudowaną część szkoły, która wzbogaciła się o dodatkowe sale, aulę, siłownię i pracownię fryzjerską.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie na dzień 31 marca 2020 r. na II Spotkanie
z Pracodawcą.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content