Wizyta uczniów Szkół Podstawowych ze Zręczyc, Bilczyc i Marszowic.

Dzień 14 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół w Gdowie był pod znakiem wizyty uczniów klas VII i VIII i ich nauczycieli ze Szkół Podstawowych ze Zręczyc, Bilczyc i Marszowic. Młodzież w ramach doradztwa zawodowego i promocji Szkoły miała możliwość uczestniczyć
w zajęciach różnych typów szkół – liceum, technikum i szkoła branżowa. Był to czas na rozmowę przyszłych uczniów szkół średnich z nauczycielami, pedagogiem doradcą zawodowym, a przede wszystkim z uczniami naszej Szkoły. Podczas wizyty była również możliwość skorzystania z usług fryzjerskich, pozyskania pierwszych umiejętności zawodowych w ramach zawodu technik informatyk ale i sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej.  Nasi Goście mieli okazję zobaczyć nową, dobudowaną część szkoły, która wzbogaciła się
o dodatkowe sale, aulę, siłownię i pracownię fryzjerską.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie na dzień 31 marca 2020 r. na II Spotkanie
z Pracodawcą.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content