Jasełka 2019

Co przyniósł Jezus rodząc się dwadzieścia wieków w Betlejem? Jak obecnie wyglądają Święta Bożego Narodzenia? To pytania, które każdy powinien zadać sobie przed Bożym Narodzeniem. 19 grudnia 2019 r. młodzież z klasy 1L oraz 2T pod opieka p. Moniki Orzechowskiej-Strojnej oraz p. Anety Grabowskiej zaprezentowała jasełka przypominające o prawdziwej wartości narodzin Jezusa.
Dziękujemy p. M. Mikołajek, księdzu Tomaszowi oraz Samorządowi Uczniowskiemu za pomoc przy realizacji przedstawienia.
Spektakl uświetniły kolędy i pastorałki wykonane przez dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gdowie a także uczniów naszej szkoły: Gabrieli Jamki i Dominika Zająca z kl. 3LO, Zofii Kozłowskiej z kl. 2LO, Natalii Obrał z kl. 1LO i Alicji Gornisiewicz z kl. 1L.
Wesołych Świat!


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content