Wycieczka zawodoznawcza do Volvo Trucks

Volvo – Volvo Trucks to czołowy światowy producent samochodów ciężarowych. Szwedzka Firma została założona w 1927 roku i obecnie zatrudnia 100 000 osób.
Dnia 19.11.2019 r. mieliśmy okazję zwiedzić jeden z oddziałów tej Firmy Volvo Trucks – Skawina, która zajmuje się obsługą serwisową i sprzedażą samochodów ciężarowych. Poznaliśmy Najlepszy Zespół Serwisowy 2018 r. i dzięki Panu Tomaszowi Babral – Menedżer Serwisu i Panu Jakubowi Klasa – specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej zobaczyliśmy na czym polega praca w takim miejscu, jakie występują stanowiska pracy w poszczególnych działach, warunki pracy i wyposażenie stanowisk (warsztat, magazyn, dział obsługi klienta, dział handlowy). Prowadzący wielokrotnie zwracali uwagę na fakt, że oprócz posiadanych kwalifikacji przez pracowników, dużą wagę przykłada się do atmosfery panującej w Firmie i umiejętności pracy zespołowej. Mieliśmy okazję poznać nowinki techniczne związane z wyposażeniem samochodów ciężarowych, zobaczyć najnowsze urządzenia wspomagające pracę mechaników. Podczas prezentacji i rozmowy w sali konferencyjnej dowiedzieliśmy się czym jest Misja i Wizja tej światowej firmy oraz jakie są zasady rekrutacji do pracy i oferowane przez Firmę dodatkowe pakiety socjalne.
Dziękujemy za możliwość zorganizowania wycieczki zawodoznawczej do Volvo Truks oraz udziału w naborze „Wygraj Płatny Staż”.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content