Warsztaty rękodzieła artystycznego

W dniu 14.11.2019 r. Grupa uczennic naszego liceum uczestniczyła w warsztatach rękodzieła artystycznego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tomaszkowicach. Zajęcia zostały zorganizowane z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie warsztatów dziewczyny miały możliwość wykonania ozdób świątecznych, poznania ciekawych technik plastycznych, wymiany doświadczeń z instruktorkami. Uczennice biorące udział w zajęciach wykazały się dużym zaangażowaniem, aktywnością i zapałem w przygotowaniu ozdób.Teraz ten zapał i kreatywność wykorzystamy do przygotowania prac na planowany Kiermasz Świąteczny w naszej szkole…
Być może to dobry początek naszej współpracy z ŚDS w Tomaszkowicach…


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content