Dzień Odzyskania Niepodległości

11 listopada Dzień Odzyskania Niepodległości – czy znamy historię, czy ją rozumiemy, czy wiemy czym jest dla nas posiadana WOLNOŚĆ?
Akademia przygotowana przez klasę 1O pt. „Jacy jesteśmy patrioci młodzi” pozwoliła nam wszystkim przenieść się w czasy walki o niepodległość. To wielkie wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego oraz Roty. Akademia przebiegała w podniosłej atmosferze słowa i muzyki.
Z okazji Święta życzmy sobie, aby nasza niepodległość trwała nieprzerwanie i nigdy nie trzeba było przelewać krwi za wolność. Obdarzajmy się w naszej Ojczyźnie szacunkiem, pracujmy ciężko i uczciwie, bądźmy szczęśliwi i dumni, uczmy się historii i pamiętajmy.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content