Cała Polska czyta dzieciom

Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół w Gdowie zainicjowała akcję cyklicznego czytania najmłodszym przedszkolakom w Akademii Małego Człowieka w Gdowie. Pierwsze w tym roku szkolnym, spotkanie w ramach projektu czytelniczego „W krainie bajek” odbyło się 18 października w grupie „Żabki”, wpisując się w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom”, której szczytnym celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci. Tym razem uczennice z klasy II LO przygotowały bajkę „Jaś i Małgosia”. Przedszkolaki w skupieniu wysłuchały bajki jednocześnie oglądając ilustracje przedstawiające sympatyczne rodzeństwo i straszną Babę Jagę. Na koniec starsze koleżanki poczęstowały dzieciaki ciasteczkami z chatki Baby Jagi.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content