„Spotkaj się z Pracodawcą” – zaproszenie na wydarzenie

Dnia 25 kwietnia 2019 r. (czwartek) w Zespole Szkół w Gdowie w ramach Dnia Otwartego Szkoły odbędzie się „Spotkanie z Pracodawcą”. Podjęta inicjatywa skierowana jest do uczniów gimnazjów, szkół podstawowych szkół ponadgimnazjalnych oraz do rodziców i osób dorosłych lokalnego rynku pracy. Dzięki zaangażowaniu przedsiębiorców możemy pomóc młodym ludziom w podjęciu właściwych wyborów drogi edukacyjno-zawodowej. To również szansa na spotkanie z doradcą zawodowym z PUP i Zespołu Szkół w Gdowie. W ramach „Spotkania z Pracodawcą” młodzież pozna lokalny rynek pracy, a pracodawcy będą mieli okazję przedstawić swoją misję, zakres działania i perspektywy rozwoju. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i ich wymaganiami oraz ofertą edukacyjną szkoły.

Pracodawcy, którzy zgłosili akces udziału w przedsięwzięciu:

ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o., sp.k. – Dobczyce
GS Samopomoc Chłopska – Gdów
F.H.U. – Hotel Górsko – Wieliczka
MM Komputer Andrzej Malarczyk – Gdów
Mebloform sp. z o.o. – Kalwaria Zebrzydowska
Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Meblomark Marek Skrzypiec – Gdów
Zakład Przemysłu Cukierniczego Wawel S.A. – Dobczyce
Zakład Przemysłowo-Handlowo-Usługowy Marcin Małek – Gdów
Honda Kolaczek – Wieliczka
Hotel Oriza Gdów
Cukiernia Broszkiewicz Włodarczyk sp.j. – Bochnia
Autoblachen Marek Kurzydym – Gdów
Havy Trans Danuta Gawlik – Trąbki
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie
Volvo Trucks – Skawina
„HYDROSPRZĘT” Sp.j. Wiesław Kukla i Elżbieta Kukla – Łąkta Dolna
Salon fryzjerski „Vena” – Wieliczka


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content