Wybór szkoły – wybór zawodu

Zakręceni i okablowani – w takim nastroju wychodzili dzisiaj z Zespołu Szkół w Gdowie uczniowie klas trzecich Gimnazjum w Gdowie. Młodzież gimnazjalna uczestniczyła w zajęciach lekcyjnych we wszystkich typach szkół jakie są oferowane w naszej szkole. Odbyły się zajęcia z geografii, języka angielskiego w ramach klas licealnych, zajęcia w pracowni fryzjerskiej w ramach szkoły branżowej I stopnia oraz zajęcia w pracowni informatycznej realizowane w ramach technikum informatycznego. Był to czas dla, młodzieży ostatnich klas gimnazjalnych, konfrontacji własnych planów i wyborów dalszej edukacji, rozmów ze starszymi koleżankami i kolegami oraz nauczycielami.

Dziękujemy za wizytę w naszej szkole i życzymy dobrych wyborów w Nowym 2019 Roku.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content