Wycieczka branżowa do Kalwarii Zebrzydowskiej

W dn. 12 grudnia 2018 r. grupa stolarzy odbyła wycieczkę branżową do Zagłębia Stolarskiego – Kalwarii Zebrzydowskiej. Celem wycieczki było zwiedzanie firmy MEBLOFORM z ponad 80 letnim doświadczeniem na rynku stolarskim, która produkuje i dostarcza meble przede wszystkim międzynarodowym sieciom hotelowym wysokiej klasy, ale również i hotelom niskobudżetowym, klinikom, domom seniora, akademikom oraz innym instytucjom w całej Europie. Po serdecznym powitaniu naszych uczniów przez Dyrektora Zakładu Pana Krzysztofa Koska, oraz krótkim wprowadzeniu w historie firmy, jej sposobie zarządzania, zostaliśmy oprowadzeni przez wszystkie działy produkcji: składnia oklein, hala litego drewna, hala maszyn, lakiernia, tapicernia, montaż końcowy, pakowanie, załadunek. Młodociani stolarze mogli poznać innowacyjne rozwiązania techniczne stosowane w firmie, zadawać pytania ekspertowi, oglądnąć najnowsze maszyny jak również podejrzeć pracę i umiejętności rzemieślnicze zakładowych fachowców. Miłym akcentem na pożegnanie były dla wszystkich uczestników drobne prezenty z gadżetami.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content