Wizyta uczniów w szkole zawodowej w Lyon we Francji

Wycieczka do Lyon

To miasto tworzy mieszankę tradycji i nowoczesności. Zwiedziliśmy Wzgórze Fourviere z Bazyliką Notre – Dame, Katedrę św. Jana Chrzciciela, Stare Miasto i Plac Bellecour. Piękna pogoda i mnóstwo ciekawych miejsc – to nasze wspomnienia z tego dnia.

Zajęcia w szkole EFMA

Pod okiem przemiłych Pań nauczycielek Elodie i Patrice doskonaliliśmy kunszt układania fantazyjnych koków. Udzieliliśmy też wywiadu dla lokalnej gazety z głównym udziałem naszej uczennicy – Natalii Ligas. Po południu odwiedziliśmy salony fryzjerskie w Bourgoin Jallieu. Mieliśmy okazję poznać zasady ich funkcjonowania po przez rozmowę z właścicielami i pracownikami. Największe wrażenie zrobił na nas stylowy Barber Shop.

Sobota

Czas spędzony z rodzinami francuskimi, z korespondentami w pracy lub na atrakcjach przedstawionych na poniższych zdjęciach.

Czas pożegnania

Przyszedł czas pożegnania. To już ostatni dzień naszej przygody. Wszyscy będziemy wspominać ten czas pozytywnie i na długo zostanie w naszej pamięci.


Gdów 405
32-420 Gdów

sekretariat@zsgdow.edu.pl


12 451 44 58

Skip to content